Willem Gerrit Schinkelshoek, 19302013 (aged 82 years)

Name
Willem Gerrit /Schinkelshoek/
Given names
Willem Gerrit
Nickname
Wim
Birth September 24, 1930
Death of a wifeJohanna Cornelia Kortleven
December 19, 200817:00 (aged 78 years)
Address: Boerhaavelaan 53 2922 HJ Krimpen aan den IJssel
Text:

rouwkaart

Burial of a wifeJohanna Cornelia Kortleven
December 24, 2008 (aged 78 years)
Cemetery: Waalhoven
Residence January 17, 2011 (aged 80 years)
Address: Verpleeghuis Salem Vlietlaan 2 2986 AZ Ridderkerk
Death April 30, 201321:05 (aged 82 years)
Text:

Op 30 april 2013 23:30 schreef Coby Kortleven het volgende: ... Ik moet jullie nu meedelen dat Oom Wim Schinkelshoek vanavond iets na negen uur overleden is. ...

Burial May 4, 2013 (4 days after death)
Address: Tiendweg 47 Krimpen aan den IJssel
Cemetery: Waalhoven
Family with Johanna Cornelia Kortleven
himself
19302013
Birth: September 24, 1930Capelle a/d IJssel
Death: April 30, 2013Ridderkerk, NL
partner
19302008
Birth: August 10, 1930Gouda
Death: December 19, 2008Krimpen aan den IJssel, NL
DeathBericht van familieleden
Text:

Op 30 april 2013 23:30 schreef Coby Kortleven het volgende: ... Ik moet jullie nu meedelen dat Oom Wim Schinkelshoek vanavond iets na negen uur overleden is. ...

Media object