Barendina Veenendaal, 19292016 (aged 86 years)

Name
Barendina /Veenendaal/
Given names
Barendina
Nickname
Dinie
Married name
Barendina /Kortleven/
Birth December 20, 1929
Residence January 6, 2014 (aged 84 years)
Address: Interzorg Hendrik Kok, kamer 24 De Ziel 86 9451 CT Rolde
Phone: 0592 - 24 17 92
Text:

Annet Kortleven-Kamphuis:

Beste familieleden, Kortgeleden is het besluit gevallen dat onze moeder en schoonmoeder blijft in het verzorgingshuis, waar zij al enkele maanden werd verzorgd. Zij krijgt een kamer op dezelfde gang, die nu wordt gereedgemaakt. Haar oude huis in Assen is opgezegd en haar adres is nu Interzorg Hendrik Kok, kamer 24 De Ziel 86 9451 CT Rolde

Met vriendelijke groet, Kinderen en Schoonkinderen.

Death August 16, 2016 (aged 86 years)
Text:

E-mail met rouwkaart

Burial August 22, 2016 (6 days after death)
Address: Boskamp 5 9405 NN Assen
Cemetery: De Boskamp - Assen
Text:

E-mail met rouwkaart

ResidenceBericht van familieleden
Text:

Annet Kortleven-Kamphuis:

Beste familieleden, Kortgeleden is het besluit gevallen dat onze moeder en schoonmoeder blijft in het verzorgingshuis, waar zij al enkele maanden werd verzorgd. Zij krijgt een kamer op dezelfde gang, die nu wordt gereedgemaakt. Haar oude huis in Assen is opgezegd en haar adres is nu Interzorg Hendrik Kok, kamer 24 De Ziel 86 9451 CT Rolde

Met vriendelijke groet, Kinderen en Schoonkinderen.

DeathBericht van familieleden
Text:

E-mail met rouwkaart

BurialBericht van familieleden
Text:

E-mail met rouwkaart

Media object