Johannis Kortleven, 19261999 (aged 72 years)

Name
Johannis /Kortleven/
Given names
Johannis
Nickname
Hans
Birth December 3, 1926
Death November 10, 1999 (aged 72 years)
Text:

Doorgegeven door zijn broer Wim

Burial November 15, 1999 (5 days after death)
Text:

Doorgegeven door zijn broer Wim

DeathBericht van familieleden
Text:

Doorgegeven door zijn broer Wim

BurialBericht van familieleden
Text:

Doorgegeven door zijn broer Wim