Huibertje Versluis, 19031967 (aged 63 years)

Name
Huibertje /Versluis/
Also known as
Huibertje /Kortleven/
Birth
Birth of a brother
Text:

Onderzoek oomzegger Wim Kortleven

Death of a mother
Text:

Onderzoek kleinzoon Wim

Death of a father
March 20, 194312:15 (aged 39 years)
Date of entry in original source: March 22, 1943
Text:

Scan overlijdensakte van Ad Schalk

Death of a half-brother
Death of a half-brother
Source: Geni.com
Text:

https://www.geni.com/people/Arie-Willem-Versluis/6000000046996443825

Burial of a father
Gouda, NL
Latitude: 52.005752 Longitude: 4.706225
Cemetery: Oude Begraafplaats
Address: Prins Hendrikstraat 1
Gouda
Note: Johannes Versluis ligt op de Oude Begraafplaats. Hij is begraven op veld-D (het gedeelte links voorbij het baarhuisje) rij k, graf 18.

Johannes Versluis ligt op de Oude Begraafplaats. Hij is begraven op veld-D (het gedeelte links voorbij het baarhuisje) rij k, graf 18.
Hij ligt in één graf samen met Cornelia van Leeuwen-van Vegten. Van hem is geen steen aanwezig maar van haar wel.

Death
May 15, 1967 (aged 63 years)
Family with parents
father
mother
18671920
Birth: January 11, 1867Werkendam
Death: October 17, 1920
Marriage MarriageAugust 7, 1902Werkendam
13 months
herself
19031967
Birth: September 6, 1903 49 36 Werkendam
Death: May 15, 1967Gouda
3 years
younger brother
19061980
Birth: December 14, 1906 52 39
Death: February 5, 1980Gouda
Father’s family with Maaike Willemina Maas
father
stepmother
Marriage MarriageApril 17, 1875Werkendam
10 years
half-brother
18841964
Birth: September 17, 1884 30 30 Werkendam, NL
Death: September 11, 1964Werkendam, NL
-8 months
half-brother
1883
Birth: about 1883 28 28 Werkendam
-3 years
half-brother
-3 years
half-sister
Mother’s family with Teunis de Leeuw
stepfather
18641895
Birth: April 3, 1864Werkendam
Death: June 3, 1895Werkendam, NL
mother
18671920
Birth: January 11, 1867Werkendam
Death: October 17, 1920
Marriage MarriageOctober 29, 1885Werkendam
23 months
half-brother
18871953
Birth: September 17, 1887 23 20 Werkendam
Death: November 22, 1953