Adriana de Kam, 18841975 (aged 91 years)

Name
Adriana /de Kam/
Given names
Adriana
Nickname
Jaan
Surname
de Kam
Also known as
Adriana /Versluis/
Birth
Source: Geni.com
Text:

https://www.geni.com/people/Adriana-de-Kam/6000000046996416837

Birth of a sister
about 1889 (aged 5 years)
Note: Wissenkerke op Noord-Beveland
Marriage
Note: Wissenkerke op Noord-Beveland
Death of a husband
Source: Geni.com
Text:

https://www.geni.com/people/Arie-Willem-Versluis/6000000046996443825

Death
Source: Geni.com
Text:

https://www.geni.com/people/Adriana-de-Kam/6000000046996416837

Family with parents
father
mother
younger sister
18891979
Birth: about 1889 Wissenkerke
Death: January 17, 1979Eindhoven
-4 years
herself
18841975
Birth: 1884 Wissenkerke, Noord-Beveland, NL
Death: December 11, 1975Werkendam, NL
Family with Arie Willem Versluis
husband
18841964
Birth: September 17, 1884 30 30 Werkendam, NL
Death: September 11, 1964Werkendam, NL
herself
18841975
Birth: 1884 Wissenkerke, Noord-Beveland, NL
Death: December 11, 1975Werkendam, NL
Marriage MarriageAugust 30, 1911Wissenkerke
Birth
Source: Geni.com
Text:

https://www.geni.com/people/Adriana-de-Kam/6000000046996416837

Death
Source: Geni.com
Text:

https://www.geni.com/people/Adriana-de-Kam/6000000046996416837

Source citation
Text:

Burgerlijke stand - Huwelijk (Bruid)

Marriage

Wissenkerke op Noord-Beveland

Media object
Trouwfoto Willem Arie Versluis en Adriana de Kam
Trouwfoto Willem Arie Versluis en Adriana de Kam
Note: Bijschrift Wim Kortleven:

Bijschrift Wim Kortleven:
Willem Arie Versluis en Adriana de Kam, oom Ai en tante Jaan. (Ai Versluis was een zoon uit het eerste huwelijk van opa Versluis en dus een halfbroer van mijn moeder) Zo te zien was dit hun trouwfoto.