Cornelis Adriaan van Leeuwen, 19292012 (aged 83 years)

Name
Cornelis Adriaan /van Leeuwen/
Given names
Cornelis Adriaan
Nickname
Cees
Surname
van Leeuwen
Birth May 8, 1929

Death September 24, 2012 (aged 83 years)
Text:

E-mail Arry van Oosterom op 7 juni 2017

Burial October 1, 2012 (7 days after death)
Address: Meeuwenlaan Woerden
Cemetery: Algemene Begraafplaats Woerden
Text:

E-mail Arry van Oosterom op 7 juni 2017:

De begrafenis was na een rouwdienst op 1 oktober 2012 in de Petruskerk, Woerden, op de Algemene Begraafplaats aan de Meeuwenlaan te Woerden.

DeathBericht van familieleden
Text:

E-mail Arry van Oosterom op 7 juni 2017

BurialBericht van familieleden
Text:

E-mail Arry van Oosterom op 7 juni 2017:

De begrafenis was na een rouwdienst op 1 oktober 2012 in de Petruskerk, Woerden, op de Algemene Begraafplaats aan de Meeuwenlaan te Woerden.

SourceE-mailwisseling Arry van Oosterom-van Leeuwen