Engeltje Baljeu, 19192015 (aged 95 years)

Name
Engeltje /Baljeu/
Given names
Engeltje
Nickname
Engelien
Surname
Baljeu
Married name
Engeltje /Kortleven/
Birth
Marriage
Death of a husband
Death
Address: Huize Sonnevanck
kamer 30
Viottastraat 2
's-Gravenzande
Text:

E-mail van Coby Kortleven j.kortleven-paardekooper@filternet.nl dd 12-11-2015 met o.a. dit bericht:

Gisteren wilden wij een verjaardagsbezoekje brengen aan tante Engelien Kortleven. (Zij was getrouwd met Jan Kortleven, een broer van opa Arie Kortleven). Maar dinsdag belden wij eerst even naar het tehuis waar ze woonde, om te horen of het uitkwam. En toen hoorden we dat tante Engelien niet meer leeft. Twee jaar geleden waren we ook op haar verjaardag geweest, maar vorig jaar i.v.m. wat gezondheidsproblemen hier, niet. We hebben even contact gehad met degene die haar contactpersoon was voor het tehuis en die heeft alsnog een rouwkaart opgestuurd. Ik voeg hem hierbij. De meesten van jullie zegt dit waarschijnlijk niets meer, maar ik wilde het toch even laten weten. Tante Engelien was de laatste Kortleven van die generatie.

Family with Jan Gerrit Kortleven
husband
19141989
Birth: February 16, 1914 50 40 Haastrecht
Death: March 23, 1989's Gravenzande
herself
Tante Engelien (12 maart 2011)
19192015
Birth: November 11, 1919
Death: August 25, 2015's-Gravenzande, NL
Marriage MarriageJanuary 25, 1955's Gravenzande
Death
Text:

E-mail van Coby Kortleven j.kortleven-paardekooper@filternet.nl dd 12-11-2015 met o.a. dit bericht:

Gisteren wilden wij een verjaardagsbezoekje brengen aan tante Engelien Kortleven. (Zij was getrouwd met Jan Kortleven, een broer van opa Arie Kortleven). Maar dinsdag belden wij eerst even naar het tehuis waar ze woonde, om te horen of het uitkwam. En toen hoorden we dat tante Engelien niet meer leeft. Twee jaar geleden waren we ook op haar verjaardag geweest, maar vorig jaar i.v.m. wat gezondheidsproblemen hier, niet. We hebben even contact gehad met degene die haar contactpersoon was voor het tehuis en die heeft alsnog een rouwkaart opgestuurd. Ik voeg hem hierbij. De meesten van jullie zegt dit waarschijnlijk niets meer, maar ik wilde het toch even laten weten. Tante Engelien was de laatste Kortleven van die generatie.

Media object
Tante Engelien (12 maart 2011)
Tante Engelien (12 maart 2011)
Media object
Rouwkaart tante Engelien
Rouwkaart tante Engelien